Müşteri Hizm.
+90 212 428 4 070
Mobilya & Dekorasyon
Hakkımızda Vizyonumuz / Misyonumuz Değerlerimiz Kalite Belgeleri Kariyer

HAKKIMIZDA

1980 yılından bu yana Zeki Bilardo® sektör olarak 50 ülkeye aktif olarak ürün ihracına devam eden ve yurdumuzda hizmet veren firmamız ; 2005 yılı itibari ile Zeki Proje® markasıyla Mobilya sektöründe Projeli işlerle alakalı ofis mobilyaları üretimi, otel mobilyası, okul mobilyası, hastane mobilyası, konut ve proje bazlı özel tasarım ve dekorasyon uygulamalarında kısa zamanda mimar, tasarımcılar ve iş çevrelerinin tercihleri arasında sektör içinde yerini almıştır. Teslim edilen tüm projelerimizde kalite, estetik ve işlevselliği Zeki Proje® çatısı altında birleştirmiştir. İstanbul içinde Avcılar Mevkinde 7 bin metrakare kapalı alana sahip tesislerde doğru çözümleri uzman kadrosu ile profesyonel çözüm anlayış ile hizmet vermektedir.

Felsefemiz “uygulanamaz” düşüncesinden uzaklaşıp ; her projeye “uygulanabilir” fikriyle yaklaşarak en fonksiyonel ve doğru çözümleri üretmek.

Amacımız Mobilya sektörü içinde tüm Projeli işlerinizde mekanları keyifli hale getirmenin yanı sıra ; kişiliğiniz, kurum kültürünüzü de en iyi biçimde yansıtabilmek, sizin için en doğru uygulamaları hayata geçirmek.

Tarafınıza özel mekanlar yaratmak imkansız değil; Siz yeter ki hayal edin! Mutlaka sizin hayalleriniz için de bir çözüm var! Uygulamayı Zeki Proje® ’ye bırakın...