Zeki Proje

Hakkımızda

BAHÇELİEVLER MEDICANA

13.11.2017

Sözleşmesi yapılan Bahçelievler Medicana Hasta Odaları, Ameliyathaneler ve Genel Mekan Ahşap işleri Renovasyon Projesi Firmamız tarafından İmalat ve Montajı başlamış olup, teslim akabinde fotograflar sitemizde paylaşılacaktır.

13.05.2016 TITANIC HOTEL BERLIN CHAUSSEE(ŞOSE) 2.OTELİ ACILMIŞTIR

13.11.2017

Titanic Hoteller Zincirine ait Berlindeki 2.Otelini Açılışı yapılmıştır. Zeki Proje olarak Genel Mekanlara ait Sabit & Hareketli Mobilyanın İmalatı ve Montajın zamanında teslim edilmesi, ayrıca üretmiş olduğumuz Genel Mekana ait Mobilyalarımızın takdir kazanmasının haklı gururunu yaşamaktayız...

BOTANICA ISTANBUL KONUT PROJESİ

13.11.2017

Asoy İnşaat & Mutlu Group Ortaklığı Altında ak PROJE ile İstanbul Beylikdüzü Marmarapark arkasındaki BOTANICA ISTANBUL Konut Projesi tüm sabit mobilyalarında ZEKİ PROJE ile anlaşmıştır. 28.000 m2 alan üzerinde, proje ortak kullanım alanları ahşap işleri,481 dairenin mutfak,kapı,banyo, soyunma dolapları ve portmantolar gibi tüm sabit mobilyaları ZEKİ PROJE tarafından üretilmiştir.

Engin Group Consorcium /TÜRKMENİSTAN

13.11.2017

Türkmenistan'da Garabekewül - AltınAsır ve Sakarçeke Bölgelerindeki üç ayrı fabrikanın sabit ve hareketli mobilyaların tamamı teslim edilmiş olup, iki fabrikanın açılışı Sayın Türkmenistan Devletbaşkanı tarafından Devlet Töreni ile yapılmıştır.
Devlet Protokolünde hizmete geçen projede bulunmak ve takdir almanın haklı gururunu yaşamaktayız.

HİLTON Garden İnn Projesi Teslim Edilmiştir / ERZİNCAN

14.08.2015

Erzincan'da Odayapi Consruction Trade Ltd. Bünyesinde Reysaş Yatırımı ''Hilton Garden İnn'' Projesinde Firmamızla anlaşmıştır. Anlaşma içindeki tüm oda mobilyaları Sabit ve Hareketli ürünlerden oluşmaktadır. Hilton Garden inn Hotelin Sabit ve Hareketli mobilyaların kısa bir zaman diliminde  teslim edilmesinin gururunu yaşamaktayız.

TİTANİC HOTEL 'BERLİN'

22.01.2015

TİTANİC HOTEL zinciri Almanya'da yatırımda bulunduğu ''ŞOSE TİTANİC BERLİN'' Hotelin tüm Genel Mekan Mobilyalarında Firmamızı Tercih Etmiştir. Hotelin Açılış Tarihi 2015 yılı Son Çeyreğinde planlanmaktadır. Konuyla ilgili proje fotografları açılış sonrası sitemizde sizlerle paylaşılacaktır.

LIVELLO HOTEL Odalarda Sabit ve Hareketli Mobilyalar için Zeki Proje ile anlaşma sağlamıştır.

13.11.2017

Livello Hotel **** ;
Odalarındaki tüm sabit ve hareketli mobilya gereksiniminde, seçimini Zeki Proje'den tarafa kullanmıştır.
Beylikdüzü/ İstanbul'da yer alan hotelin açılışı 2015'in son çeğreğinde yapılmıştır.
Projenin zamanında tamamlanması ve başarı ile teslim edilmesinin haklı gururunu yaşamaktayız.

Türkmenistan Uluslararası Terminal Projemiz Teslim edildi 20.09.2014

13.11.2017

Türkmenistan Başkenti Aşgabat'ta Uluslararası Terminal projesi Sn.Tükmenistan DEVLETBAŞKANI tarafından 04.09.2014 tarihinde açılmıştır.
Projede bulunan ortak kullanım alanları, VIP hotel, ofisler, kafe ve restoranlar, doğal ahşaptan tavan ve duvar kaplamalar, ıslak mekanlar, çeşitli mağaza iç dekorasyonları dahil Tüm Sabit ve Hareketli mobilyalar üretim ve teslimi tarafımızca yapılmıştır.
Ulusal firma tarafından projelendirilen ve Devlet Töreniyle hizmete geçen uluslararası bir projede bulunmanın ve takdir almanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Bursa Serbest Bölge Alman Ortaklığı Aunde Teknik İdari Bina Mobilyaları Teslim Edildi... 30.09.2014

13.11.2017

Bursa Serbest Bölgede Bulunan ''AUNDE TEKNİK'' İdari Bina Mobilyaları teslim edilmiştir.
Alman ortaklı üst segment araç içi koltuk kılıf üretimi yapan fabrikanın 2.500 m2'lik idari bina içindeki tüm sabit ve hareketli mobilyaların montajı tamamlanmış ve teslim edilmiştir.

Eşraf Lokantası : Osmanlı ve Türk Mutfağına ait 1.Sınıf Lokanta Teslim edilmiştir. 21.04.2014

13.11.2017

Tamamen Osmanlı ve Türk Mutfağı üzerine kurulu, dört katlı, Florya'nın hemen girişinde yer alan 1.Sınıf ''Eşraf Osmanlı ve Türk Mutfağı Lokantası'' , ismine layık Osmanlı Varak ve Doğal Ahşap konseptinde, 7500m2 kapalı tesisimizde üretilen ürünlerimiz ile zamanında teslim edilmiştir.

12